Fotenia detí

Fotenia sú určené pre detičky od 1 do 15 rokov.


Kedy si zarezervovať termín fotenia?
Kedykoľvek minimálne 2-3 týždne pred požadovaným dátumom fotenia, nakoľko počet miest je limitovaný.

Môžem po zarezervovaní termínu zmeniť dátum fotenia?

Áno, termín je možné zmeniť maximálne raz. Ak budete chcieť zmeniť termín znovu, ráta sa to ako opätovné rezervovanie termínu a preto bude potrebné  zaplatiť depozit 30 EUR.

Kde bude prebiehať fotenie? 

Portrétové fotenia detí realizujeme vonku v prírode alebo v štúdiu.

Ako dlho trvá fotenie?

Fotenie zaberie maximálne 1,5 hodiny.

Čo si obliecť na fotenie?

Odporúčame obliecť sa čo najjednoduchšie. To znamená preferovať jednofarebné oblečenie bez nápisov a rôznej potlače, nepoužívať príliš veľa doplnkov a hlavne vyhnúť sa neónovým farbám. Pre štylizované fotenia je vždy dobré skonzultovať oblečenie s nami vopred.

Čo si priniesť so sebou?

Úsmev a dobrú náladu ?

Kedy a ako mám zaplatiť za fotenie?

Pre zarezervovanie termínu je v prvom rade potrebné zaplatiť depozit 30 EUR a to prevodom na účet, zvyšná suma sa dopláca po výbere fotiek v hotovosti alebo prevodom na účet. Depozit je nenávratný.

Ako dostanem svoje fotografie?

Maximálne 2 týždne po fotení posielame web link pre online heslom chránenú galériu, v ktorej budú všetky upravené fotografie, ktoré sme nafotili ( v rozmedzí okolo 15-25 fotografií ), z ktorých si vyberiete. Tie vám potom zašleme na stiahnutie vo vysokom rozlíšení. Ak váš balíček obsahuje aj tlačené fotografie, respektíve darčekové USB, krabičku alebo iné nami ponúkané fotoprodukty, tie si vyzdvihnete osobne u nás v štúdiu, alebo vám ich môžeme poslať poštou. Cena poštovného je od 5 do 15 EUR v závislosti od veľkosti balíčka.

Čo ak si vyberiem po fotení viac foto ako je v balíčku, ktorý som si zaplatil/a?

Vždy si môžete vybrať viac foto, ako je v balíčku, ktorý ste si zaplatili. Ten sa vám podľa počtu vami vybraných fotografií zmení na ten vyšší, alebo si doplatíte za extra fotografie. Cena za extra fotografiu je 4 EUR/kus.

Ako dlho uchovávame fotografie?

Fotografie klientov uchovávame z pravidla 1 rok.

error: Content is protected !!