Svadby

Prežívate najkrajšie obdobie vášho života. Máte čerstvo po zásnubách, alebo prstienok nosíte už nejaký ten piatok. Do svadby je ešte pomerne ďaleko, ale prípravy už určite začali. Rezervovanie priestorov na hostinu, výber obrúčok, šiat, obleku či kvetinárstva. Avšak jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré netreba zabudnúť, je výber fotografa. Pretože váš veľký deň prejde rýchlo, ale spomienky zachytené na fotografiách vám ostanú po celý život, a vždy keď sa na ne pozriete, budete mať pocit, akoby to bolo včera.  

Prečo si teda vybrať práve mňa ako vášho svadobného fotografa? Na túto otázku neexistuje konkrétna odpoveď, ale už len to, že si čítate tieto riadky je dôkazom toho, že vás zrejme zaujali moje fotografie, či už priamo svadobné, alebo iné portrétové fotenia.  Mojím znakom a štýlom sú pestré farby, ktoré vnášam do každej fotky, a práve preto sa vždy snažím ( hlavne pri portrétových fotkách mladomanželov ) hľadať zaujímavé miesta v okolí, ktoré dodajú celému foteniu šmrnc. A povedzme si narovinu, čo je viac romantické a sexy ako čerstvo oddaný zamilovaný párik v nádhernej a tajomnej prírode?  

Sprevádzať vás budem počas celého dňa, a to od skorého rána, kedy začínajú prípravy ( líčenie, česanie a obliekanie nevesty a ženícha ), až po čepčenie. Momenty z celého dňa zachytávam formou reportážneho fotenia, kedy príliš nevstupujem do deja a nevynucujem si silené úsmevy od vašich hostí a hlavne vás, ale fotím emócie, ktoré sú v deň ako tento prítomné na každom kroku. 

Portrétové fotenia mladomanželov robievam v deň svadby ráno pred obradom, alebo podvečer, respektíve po dohode s vami aj v iný ako svadobný deň.  

Všetky fotografie dostanete upravené vo vysokej kvalite aj v kvalite pre sociálne siete a to na USB kľúči v personalizovanej drevenej krabičke spolu s vytlačenými fotografiami z portrétového fotenia.  V rámci svadobného balíka je aj heslom chránená online galéria, ktorú môžete zdieľať s vašou rodinou, priateľmi a známymi.  

Hotové fotografie vám budú odovzdané osobne alebo poštou najneskôr 4 týždne od vašej svadby.  

Pre záväzné rezervovanie si termínu je potrebné zaplatiť depozit 100eur, ktorý je nevratný. Zvyšná suma sa dopláca v deň svadby.  

Cena svadobného balíka je 450 eur. 

error: Content is protected !!