Rodiny informácie

Rodiny informácie

Kedy si zarezervovať termín fotenia?

Kedykoľvek minimálne 2-3 týždne pred požadovaným dátumom fotenia, nakoľko počet miest je limitovaný.

Môžem po zarezervovaní termínu zmeniť dátum fotenia?

Áno, termín je možné zmeniť maximálne raz. Ak budete chciet zmeniť termín znovu, ráta sa to ako opätovné rezervovanie termínu a preto bude potrebne znovu zaplatiť depozit 30 eur.

Kde bude prebiehať fotenie?

Portrétové fotenia realizujeme vonku v prírode alebo v štúdiu.

Ako dlho trvá fotenie?

Fotenie zaberie maximálne 1 hodinu.

Čo si obliecť na fotenie?

Odporúčame obliecť sa čo najjednoduchšie. To znamená preferovať jednofarebné oblečenie bez nápisov a rôznej potlače, nepoužívať veľa doplnkov a hlavne vyhnúť sa neónovým farbám. Pre štylizované fotenia je vždy dobré skonzultovať blečenie s nami vopred.

Čo si priniesť so sebou?

Úsmev a dobrú náladu 🙂

Kedy a ako mám zaplatiť za fotenie?

Pre rezervovanie termínu je v prvom rade potrebné zaplatiť depozit 30 eur a to prevodom na účet, zvyšná suma sa dopláca v deň fotenia v hotovosti alebo prevodom na účet deň pred termínom fotenia. Depozit je nenávratný.

Ako dostanem svoje fotografie?

Maximálne 2 týždne po fotení posielame web link pre online heslom chránenú galériu, v ktorej budú všetky upravené fotografie, ktoré sme nafotili ( v rozmedzí okolo 15-35 fotografií ), z ktorých si vyberiete. Tie vám potom zašleme na stiahnutie vo vysokom rozlíšení. Ak váš balíček obsahuje aj tlačené fotografie, repektíve darčekové USB, krabičku alebo iné nami ponákané fotoprodukty, tie si vyzdvihnete osobne u nás v štúdiu, alebo vám ich môžeme poslať poštou. Cena poštovného je od 5 do 15 EUR v závyslosti od veľkosti balíčka.

Čo ak si vyberiem po fotení viac foto ako je v balíčku, ktorý som si zaplatil/a?

Vždy si môžete vybrať viac foto, ako je v balíčku, ktorý ste si zaplatili. Ten sa vám podľa počtu vami vybraných fotografií zmení na ten vyšší, alebo si doplatíte za extra fotografie. Cena za extra fotografiu je 5 EUR/kus ( to platí v prípade, že ste si už vybrali najväčší balíček alebo chcete len 1-4 fotografie naviac )

Ako dlho uchovávame fotografie?

Fotografie klientov uchovávame z pravidla 1 rok.