Fotenie s koníkmi

Fotenie s koníkmi v prírode

Aké sú možnosti fotenia?

K dispozícii sú 1 alebo 2 koníky – dopredu si vyberáte počet. Fotí sa na rôzne štýly – s možnosťou zapožičania krojov ( momentálne sú k dispozícii kroje pre deti od 1-9 rokov, neskôr budú doplnené pre staršie deti a dospelých), vo westernovom štýle ( oblečenie si prinesiete vlastné- vhodné sú rifle, flanelové košele… ) alebo ako klasické portrérové fotenie s koníkmi.

Ako si rezervovať termín fotenia?

Termíny sú k dispozícii cez našu stránku MV Photography, alebo na stránke Kone.RK. Rezervácia termínov je potrebná minimálne 2 týždne pred fotením, alebo podľa dostupnosti. Fotí sa prevažne víkendové termíny a je potrebné zaplatiť zálohu 30 eur.

Kde a ako bude prebiehať fotenie? 

Fotenia budú prebiehať v Čutkovskej doline, v Ľubochnianskej doline a v Hubovej. V prípade zapožičania krojov je potrebné sa dostaviť na miesto fotenia aspoň 30 minút vopred, aby ste sa stihli prezliecť do krojov. Fotenie trvá približne 30-40 minút.

Čo je v cene fotenia?

V cene fotenia je fotenie s jedným alebo dvomi koníkmi, zapožičanie krojov a vo finále 10 profesionálne upravených fotografií, ktoré dostanete digitálne na stiahnutie a tlačené vo veľkosti 10x15cm. Záberov robíme viac, aby ste si mohli vybrať, respektíve máte možnosť zakúpiť si extra fotografie nad rámec balíčka. Cena extra fotograií je plus 7 eur/ kus.

Kedy a ako mám zaplatiť za fotenie a ako dostanem fotografie?

Za fotenie sa platí až po tom, čo si vyberiete už upravené fotografie z online galérie, ktorú vám my zašleme. Keď budeme vedieť konečný počet fotografií, zašleme vám faktúru, po ktorej zaplatení obdržíte digitálne fotografie na stiahnutie v plnej verzii. Zasielame ich prostredníctvom linku na online galériu. Tlačené fotografie si môžete vyzdvihnúť priamo u nás v štúdiu, alebo ich zasielame poštou.

Ako dlho uchovávame fotografie?

Fotografie klientov uchovávame z pravidla 1 rok.

Fotenie s 1 koníkom - 160 eur

Fotenie s 2 koníkmi - 190 eur

Share