Novorodenecké fotenia

Novorodenecké fotenia

Fotenia sú určené pre detičky od narodenia, ale aj pre batoľatá do 6 mesiacov.


Kedy si rezervovať termín fotenia?
Nakoľko fotenia bábätiek prebiehajú v čase, keď má dieťatko 5-21 dní, termín sa rezervuje na 5-21 dní od termínu narodenia. Ak nastane situácia, že sa dieťatko narodí predčasne, alebo prenášate, termín vám samozrejme posunieme. Do tejto kategórie spadajú aj batoľatá. V ich prípade sa termín rezervuje aspoň 15-20 dní dopredu kvôli obsadenosti. V prípade, že termín fotenia chcete z rôznych dôvodov zmeniť, je to možné, avšak maximálne 1 krát. Ak budete chcieť zmeniť termín znovu, ráta sa to ako opätovné rezervovanie termínu a preto bude potrebné  zaplatiť depozit 50 EUR.

Kde a ako bude prebiehať fotenie? 

Fotenia realizujeme u nás v štúdiu. Fotenie je časovo náročnejšie ako iné portrétové fotenia z dôvodu, že bábätko potrebujeme pri fotení kľudné a najlepšie spiace, a pri jeho polohovaní sa zvykne často budiť. Ak fotíme väčšie detičky do pol roka, tie zas treba často kŕmiť a utišovať, nakoľko je to vek, kedy už všetko vnímajú a cudzie prostredie nemusia brať práve najlepšie a potrebujú chvíľku, kým si zvyknú. Z toho dôvodu fotenie trvá od 1 do 4 hodín. Sme fotografi, ktorí sa profesionálne zaoberajú novorodeneckou fotografiou, a preto konkrétne na takéto fotenia máme množstvo prekrásnych maličkých oblečkov a doplnkov pre vašich najmenších v rôznych farbách. Preto sa vôbec nemusíte obávať a zaobstarávať pre nich oblečenie na fotenie. Čo sa týka rodičov a súrodencov, odporúčame obliecť sa čo najjednoduchšie. To znamená preferovať jednofarebné oblečenie bez nápisov a rôznej potlače, nepoužívať príliš veľa doplnkov a hlavne vyhnúť sa neónovým farbám. Ale najčastejšie preferujeme keď je vrchné oblečenie v čiernej, bielej alebo inej pastelovej farbe.

Čo si priniesť so sebou?

Nakoľko fotenie je časovo náročnejšie, treba myslieť na viacero vecí, a to hlavne pre vaše bábätko. Odporúčame priniesť náhradné oblečenie, plienky, vlhčené utierky, cumlík, deku, mlieko ak dieťatko nie je kojené. Taktiež odporúčame priniesť náhradné oblečenie aj rodičom, pretože sa občas stávajú
nehody pri prebaľovaní alebo počas fotenia rodinných portrétov, keď je dieťatko nahé. Prosíme vás, aby ste sa neobliekali do príliš teplého oblečenia, nakoľko v štúdiu je teplota okolo 24 stupňov kvôli bábätkám a nakoľko fotenie trvá dlhšie, prineste si so sebou aj niečo na jedenie. No a samozrejme v neposlednom rade úsmev a dobrú náladu

Čo je v cene fotenia?

V cene fotenia je 10 profesionálne upravených fotografií, ktoré si vyberáte z online galérie pozostávajúcej zo záberov, ktoré pre vás vyberieme a upravíme. Samozrejme máte možnosť si zakúpiť aj viac záberov, ako je základný počet v balíčku. Cena extra fotografií je plus 7eur/kus. Všetky vami vybrané fotografie dostanete v tlačenej forme vo veľkosti 10x15cm, digitálne na darčekovom USB a taktiež aj online v online galérii, ktorá bude k dispozícii 1 rok a môžete ju zdieľať so svojou rodinou a známymi.

Kedy a ako mám zaplatiť za fotenie a ako dostanem fotografie?

Za fotenie sa platí až po tom, čo si vyberiete už upravené fotografie z online galérie, ktorú vám my zašleme. Keď budeme vedieť konečný počet fotografií, zašleme vám faktúru, po ktorej zaplatení obdržíte digitálne fotografie na stiahnutie v plnej verzii. Zasielame ich prostredníctvom linku na online galériu. Tlačené fotografie a USB kľúč si môžete vyzdvihnúť priamo u nás v štúdiu, alebo ich zasielame poštou.

Ako dlho uchovávame fotografie?

Fotografie klientov uchovávame z pravidla 1 rok.

 

3-4 hodinové fotenie

Možnosť výberu z rôznych setupov

Fotenie samotného bábätka aj s  rodičmi či súrodencami

10 profesionálne upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej podobe vo formáte 10x15cm + darčekové USB

Možnosť dokúpenia extra fotografii 

230 eur

Share