Novorodenecké fotenia

Novorodenecké fotenia

Fotenia sú určené pre detičky od narodenia, ale aj pre batoľatá do 6 mesiacov.


Kedy si rezervovať termín fotenia?
Nakoľko fotenia bábätiek prebiehajú v čase, keď má dieťatko 5-14 dní, termín sa rezervuje nezáväzne na deň narodenia bábätka, a hneď po jeho narodení nás kontaktujete a vtedy spoločne vyberáme presný termín fotenia. Do tejto kategórie spadajú aj batoľatá. V ich prípade sa termín rezervuje aspoň 15-20 dní dopredu kvôli obsadenosti. V prípade, že termín fotenia chcete z rôznych dôvodov zmeniť, je to možné, avšak maximálne 1 krát. Ak budete chcieť zmeniť termín znovu, ráta sa to ako opätovné rezervovanie termínu a preto bude potrebné  zaplatiť depozit 20 EUR.

Kde a ako bude prebiehať fotenie? 

Fotenia realizujeme u nás v štúdiu. Fotenie je časovo náročnejšie ako iné portrétové fotenia z dôvodu, že bábätko potrebujeme pri fotení kľudné a najlepšie spiace, a pri jeho polohovaní sa zvykne často budiť. Ak fotíme väčšie detičky do pol roka, tie zas treba často kŕmiť a utišovať, nakoľko je to vek, kedy už všetko vnímajú a cudzie prostredie nemusia brať práve najlepšie a potrebujú chvíľku, kým si zvyknú. Z toho dôvodu fotenie trvá od 1 do 4 hodín. Sme fotografi, ktorí sa profesionálne zaoberajú novorodeneckou fotografiou, a preto konkrétne na takéto fotenia máme množstvo prekrásnych maličkých oblečkov a doplnkov pre vašich najmenších v rôznych farbách. Preto sa vôbec nemusíte obávať a zaobstarávať pre nich oblečenie na fotenie. Čo sa týka rodičov a súrodencov, odporúčame obliecť sa čo najjednoduchšie. To znamená preferovať jednofarebné oblečenie bez nápisov a rôznej potlače, nepoužívať príliš veľa doplnkov a hlavne vyhnúť sa neónovým farbám. Ale najčastejšie preferujeme keď je vrchné oblečenie v čiernej, bielej alebo inej pastelovej farbe.

Čo si priniesť so sebou?

Nakoľko fotenie je časovo náročnejšie, treba myslieť na viacero vecí, a to hlavne pre vaše bábätko. Odporúčame priniesť náhradné oblečenie, plienky, vlhčené utierky, cumlík, deku, mlieko ak dieťatko nie je kojené. Taktiež odporúčame priniesť náhradné oblečenie aj rodičom, pretože sa občas stávajú
nehody pri prebaľovaní alebo počas fotenia rodinných portrétov, keď je dieťatko nahé. Prosíme vás, aby ste sa neobliekali do príliš teplého oblečenia, nakoľko v štúdiu je teplota okolo 24 stupňov kvôli bábätkám a nakoľko fotenie trvá dlhšie, prineste si so sebou aj niečo na jedenie. No a samozrejme v neposlednom rade úsmev a dobrú náladu

Čo je v cene fotenia?

Pre novorodenecké fotenia máme k dispozícii na výber z troch balíčkov, ktoré sa líšia počtom fotografií, ktoré dostanete. V každom z nich sú profesionálne upravené fotografie v najvyššej kvalite, ktoré dostanete digitálne na stiahnutie (tieto fotografie sú vhodné aj na veľkoformátovú tlač) a taktiež v tlačenej podobe a to vo veľkosti 10×15 cm. My pre vás samozrejme vždy upravujeme viac fotografií, z ktorých si vy vyberiete tie, ktoré sa vám páčia. V prípade, že si vyberiete viac fotiek, ako je v cene fotenia, tak za každú extra fotografiu sa dopláca 7 eur/kus.

 

 

Kedy a ako mám zaplatiť za fotenie a ako dostanem fotografie?

Za fotenie sa platí až po tom, čo si vyberiete už upravené fotografie z online galérie, ktorú vám my zašleme. Keď budeme vedieť konečný počet fotografií, zašleme vám faktúru, po ktorej zaplatení obdržíte digitálne fotografie na stiahnutie v plnej verzii. Zasielame ich prostredníctvom linku na online galériu. Tlačené fotografie poprípade USB kľúč si môžete vyzdvihnúť priamo u nás v štúdiu, alebo ich zasielame poštou, ktorá je v cene fotenia.

Ako dlho uchovávame fotografie?

Fotografie klientov uchovávame z pravidla 1 rok.

 

3-4 hodinové fotenie

Možnosť výberu z rôznych setupov

Fotenie samotného bábätka aj s  rodičmi či súrodencami

10 profesionálne upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej podobe vo formáte 10x15cm + darčekové USB

Možnosť dokúpenia extra fotografii 

230 eur

Share