Krojované rodinné fotenia

Krojované rodinné fotenia

Fotenia sú určené pre rodiny alebo samé detičky so zapožičaním krojov v cene.


Kedy si rezervovať termín fotenia?
Kedykoľvek minimálne 2-3 týždne pred požadovaným dátumom fotenia, nakoľko počet termínov je limitovaný. V prípade, že termín fotenia chcete z rôznych dôvodov zmeniť, je to možné, avšak maximálne 1 krát. Ak budete chcieť zmeniť termín znovu, ráta sa to, ako opätovné rezervovanie termínu, a preto bude potrebné  zaplatiť depozit 20 EUR.

Kde a, ako bude prebiehať fotenie? 

Rodinné fotenia realizujeme vonku v prírode, kde si vopred dohodneme miesto. Väčšinou chodíme my za klientmi do okolia ich bydliska (, a to max do 25km od nás, respektíve sme ochotní pricestovať aj väčšie vzdialenosti, kde sa potom dopláca za cestovné náklady, a to plus 5eur za každých 15km naviac). Máme ale aj naše konkrétne miesta na Liptove, kde chodievame fotiť.

Aké kroje máme ? 

K dispozícii sú kroje pre celú rodinu, od najmenších detičiek až po dospelých. Kroje sú šité tak, aby sedeli na viac veľkostí a dali sa prispôsobiť rôznym postavám. Avšak je potrebné dopredu konzultovať s nami veľkosti.

Dámske / dievčenské veľkosti: vek 5-12 mesiacov, 1-2 roky, 2-4 roky, 5-7 rokov, 8-12 rokov, 13-dospelosť (z každého 1 kus)

Chlapčenské / pánske veľkosti: 5-12 mesiacov, 2-4 roky, 6-8 rokov, 9-12 rokov, 12-15 rokov, dospelácky (z každého 1 kus)

Čo je v cene fotenia?

V cene fotenia je 10 profesionálne upravených fotografií v najvyššej kvalite, ktoré dostanete digitálne na stiahnutie (tieto fotografie sú vhodné aj na veľkoformátovú tlač) a taktiež v tlačenej podobe, a to vo veľkosti 10×15 cm. My pre vás samozrejme vždy upravujeme viac fotografií (približne 30-40), z ktorých si vy vyberiete tie, ktoré sa vám páčia. V prípade, že si vyberiete viac fotiek, ako je v cene fotenia, tak za každú extra fotografiu sa dopláca 7eur/kus.

Kedy a, ako mám zaplatiť za fotenie a, ako dostanem fotografie?

Za fotenie sa platí až po tom, čo si vyberiete už upravené fotografie z online galérie, ktorú vám my zašleme. Keď budeme vedieť konečný počet fotografií, zašleme vám faktúru, po ktorej zaplatení obdržíte digitálne fotografie na stiahnutie v plnej verzii. Zasielame ich prostredníctvom linku na online galériu. Tlačené fotografie si môžete vyzdvihnúť priamo u nás v štúdiu, alebo ich zasielame poštou.

Ako dlho uchovávame fotografie?

Fotografie klientov uchovávame z pravidla 1 rok.

CENA

140 EUR

Share